משקיעים לעבר העתיד

שוק ההון נדל"ן פנסיה גמל להשקעה  השקעות אלטרנטיביות מטבעות דיגיטליים

מלווים אתכם למקסימום יעילות פיננסית עם ההון הקיים.
כאן תלמדו איך הכסף שלכם יכול לעבוד עבורכם!

השינוי שלך מתחיל כאן

אני יודע מה עובר עליך...בכל חודש מגיעים לכאן לקוחות חדשים לסדנה עם אותה הרגשה שלך: הם עובדים בעבודה שהם לא אוהבים, הכסף לא מספיק להם לרמת החיים שהם רוצים. הם לא מאמינים שהם איי פעם יצאו לחופש כלכלי. הם לא יודעים איך להשקיע את הכסף שיש ברשותם. הם לא מבינים בכסף השקעות או איך להרוויח תשואה גם בלי הון עצמי.

בואו להפוך את החיים שלכם, ולטרוף כל חלום ויעד פיננסי!

למה כדאי לכם לבוא לסדנה?

כי גם אני התחלתי והרגשתי בדיוק כמוך!

התחלתי את דרכי ללא הון עצמי או ידע פיננסי כי כאמור לא מלמדים אותנו בבית הספר תכנון פיננסי ומושגים כמו ריבית דריבית או מינוף השקעות. הגעתי ממשפחה ממעמד הפועלים, וגרנו באזור התחנה מרכזית פתח תקווה, ההורים שלי עבדו ב3 עבודות בכדי שיהיה לנו אוכל במקרר, ואני מצאתי את עצמי בגיל 6 שומר על אחי ודואג לו שהוא היה בן 3.
מההורים שלי למדתי משהו אחד לגבי עבודה, חריצות ונחישות להשיג כל יעד עם האמצעים הנתונים לרשותך. ואכן בגיל 12 חיפשתי עבודה, אך באותם שנים היה אסור להעסיק ילדים מתחת לגיל 13 ולכן החלטתי שאני אוסף פחיות. כל יום הייתי אוסף 400 פחיות, מחזיר אותם לסופר ומקבל 100 שקלים. וככה התגלגלתי בין עבודה סזיפית לעבודת כפיים אחרת עד שמשהו הכה בי. אמרתי לעצמי לא יכול להיות שיש כאלו פערים מטורפים בין אנשים בעולם, אנשים עובדים חיים שלמים עבור בית למגורים ואחרים מחזיקים בבעלותם 15 מכוניות ספורט ונכסי נדל"ן רבים, איך לעזעזל זה קורה? התחלתי לקרוא ולחקור כל ספר, מאמר, סרט, פודקאסט שקשור בכסף, השקעות ותכנון פיננסי נכון.

היום לאחר 12 שנות ניסיון בעולמות הפיננסים, השקעות וביטוח אני בעל רישיון סוכן פנסיוני, מתכנן פיננסי CFP ויועץ משכנתאות מוסמך, אני מייסד ובעלים של "עדי פיננסים" ומקים הפודקאסט "לגעת בעושר" מחזיק בבעלותי קרן קריפטו ייחודית ונכסי נדל"ן מניב ברחבי העולם. אני מזמין אתכם "להתגלח על הזקן שלי" וללמוד את כל מה שאני למדתי ויישמתי ב12 שנים לסדנה של חודש אחד בלבד ! אני יכול להגיד שזוהי תיהיה ההשקעה הטובה ביותר שתעשו בחייכם!

חניכים ממליצים

המסלולים שלנו

סדנת הדגל שלנו להצלחה כלכלית או תכנון פיננסי VIP אישי. כאן תלמדו איך להפוך לגרסה הכי טובה שלכם!

סדנת ההשקעות

4 מפגשים קבוצתיים עם עדי חמאל לדיוק השקעות וכניסה לעולם הכסף הגדול:

בפגישה זו נעמיק בחשיבה של אנשים עשירים ומה הפך אותם לכאלו, נלמד את יסודות עולם ההשקעות, נחקור התנהגות פיננסית חדשה ואת עולם הכסף הגדול. נסקור את הנוף הפיננסי הנוכחי, נדון בהבדל בין כסף בבנק להשקעות, וננחה כיצד לבנות יעדים פיננסיים משמעותיים

בפגישה זו נעסוק במושגים שכל משקיע חייב להכיר , כאן תקבלו הבנה מעשית של העולם הפיננסי. נחקור קרנות פנסיה כולל אפשרויות השקעה שונות, ונעמיק בשיטות ביצוע מעשיות, כולל השקעה דרך קרנות אינדקס

בפגישה זו נלמד על ריבית הבנק ואיך ניתן להרוויח ממנה,נקור דרכי השקעה סולידיים, נבין את ההבדל בין מוצר סחיר ולא סחיר ומשם נרקיע להשקעות אלטרנטיביות ומטבעות דיגיטליים. נסיים בהשקעות בנדל"ן והיבטי מיסוי נכונים עבורכם

בפגישתנו האחרונה נבין כיצד למקסם את מיסוי הנדל"ן לטובתנו האישית, נבין למה דירוג אשראי כל כך משמעותי לנו כמשקיעים  נצלול אל עולם ההלוואות. נבחן סוגי הלוואות שונים למטרות הגדלת ההון כולל מושג –  OPM ונתנסה במינופים שונים. נדון באסטרטגיות קרן חירום. בנוסף, נלמד את רביעי תזרים המזומנים ואת שמונת השלבים לחופש כלכלי אמיתי!

התכוננו לעשות את הצעד המשמעותי ביותר כדי להפוך לגרסה הכי טובה ביותר שלכם

הפסיכולוגיה של הכסף + מיפוי כלכלי, הגשת חוברת החלומות+ פעולות לביצוע התוכנית.

לקבלת פרטים על סדנת ההשקעות:

תכנון פיננסי VIP אחד על אחד

4 מפגשים אישיים עם עדי חמאל אחד על אחד לתכנון פיננסי מקיף ומדויק :

שאלון מידע איכותני על המשפחה/יחידים, להבין איתכם מה היחסים שלכם עם כסף היום, ממה אתם הכי מפחדים, מה מניע אתכם ואיך תוכלו לייצר לעצמכם תודעת שפע אוטומטית.

למפגש הזה אתם תגיעו עם מסמכים פיננסים שתתבקשו כמו חשבונות בנק פירוטי אשראי ועוד על מנת ליצור דוח מדויק של הכנסות הוצאות התחייבויות חסכונות ונכסים – בסופו של המפגש תדעו במדויק מה התזרים החודשי של המשפחה שלכם

תלמדו מקרוב את עולם ההשקעות מה נכון או לא נכון לעשות באופן כללי ולאחר מכן ספציפי, תגלו את כל ההשקעות שיש לקבוצת עדי להציע ותבנו חלומות ויעדים אישיים למשפחה לשנים קדימה.

תקבלו חוברת מאד מעמיקה שתספר לכם את הפסיכולוגיה של הכסף שלכם, איך כלכלת המשפחה שלכם צריכה להיראות באחוזים וגם בכסף ירידה לרמת השקל, כמה להוציא בהוראת קבע, אשראי וחסכון להשקעות וכמובן הדובדבן שבקצפת – איך לטרוף את כל החלומות והיעדים שלכם!

התכוננו לעשות את הצעד המשמעותי ביותר כדי להפוך לגרסה הכי טובה ביותר שלכם

לקבלת פרטים על תכנון פיננסי אחד על אחד:

לקוחות ה- VIP מקבלים הכל במקום אחד.

מוזמנים לקרוא מה אומרים עלינו בתקשורת!

אני חותם עליך!

אני מתחייב לשפר משמעותית את המקום הפיננסי שלכם היום. אצלי תקבלו בטחון, ודאות ויציבות כלכלית אמתית תוך כדי שאני מנהל הכל מלמעלה עבורכם. עד היום עבדתם קשה – זה הזמן שהכסף יעבוד עבורכם!

עלו איתי על דרך המלך להצלחה בטוחה!

מחכה לך,

עדי חמאל והצוות

המלצות נוספות