סדנת ההשקעות

מתעניינים בסדנת ההשקעות? בואו נכיר

נעים מאוד, שמי עדי חמאל ואשמח לשתף אתכם בסיפור אישי שלי, גם אני התחלתי את דרכי ללא הון עצמי או ידע פיננסי כי כאמור לא מלמדים אותנו בבית הספר תכנון פיננסי ומושגים כמו ריבית דריבית או מינוף השקעות. הגעתי ממשפחה ממעמד הפועלים, ההורים שלי עבדו ב3 עבודות בכדי שיהיה לנו אוכל במקרר, ואני מצאתי את עצמי בגיל 6 שומר על אחי ודואג לו שהוא היה בן 3.
מההורים שלי למדתי משהו אחד לגבי עבודה, חריצות ונחישות להשיג כל יעד עם האמצעים הנתונים לרשותך. ואכן בגיל 12 חיפשתי עבודה, אך באותם שנים היה אסור להעסיק ילדים מתחת לגיל 13 ולכן החלטתי שאני אוסף פחיות. כל יום הייתי אוסף 400 פחיות, מחזיר אותם לסופר ומקבל 100 שקלים. וככה התגלגלתי בין עבודה סזיפית לעבודת כפיים אחרת עד שמשהו הכה בי. אמרתי לעצמי לא יכול להיות שיש כאלו פערים מטורפים בין אנשים בעולם, אנשים עובדים חיים שלמים עבור בית למגורים ואחרים מחזיקים בבעלותם 15 מכוניות ספורט ונכסי נדל"ן רבים, איך לעזעזל זה קורה? התחלתי לקרוא ולחקור כל ספר, מאמר, סרט, פודקאסט שקשור בכסף, השקעות ותכנון פיננסי נכון.


היום לאחר 12 שנות ניסיון בעולמות הפיננסים, השקעות וביטוח אני בעל רישיון סוכן פנסיוני, מתכנן פיננסי CFP ויועץ משכנתאות מוסמך, אני מייסד ובעלים של "עדי פיננסים" מחזיק בבעלותי קרן קריפטו ייחודית ונכסי נדל"ן מניב ברחבי העולם. אני מזמין אתכם "להתגלח על הזקן שלי" וללמוד את כל מה שאני למדתי ויישמתי ב12 שנים לסדנה של חודש אחד בלבד ! אני יכול להגיד שזוהי תיהיה ההשקעה הטובה ביותר שתעשו בחייכם!

סדנת השקעות
עדי חמאל – עדי פיננסים

סוגי הסדנאות של עדי פיננסים

סדנה קבוצתית – הסדנה הפופולרית ביותר שלנו:

סדנת הדגל שלנו מועברת ע"י עדי חמאל 4 מפגשים קבוצתיים בהם אתם לומדים איך הכסף שלכם יכול לעבוד בשבילכם, התנהלות כלכלית נכונה וכל מה שקשור לעולם ההשקעות. בסדנה נלמד איך לנהל כסף ואיזה סודות עשירים לא רוצים שתדעו, נפתח את הראש לתוכניות חדשות כאשר במפגש ה5 תקבלו תכנון פיננסי ותוכנית פרקטית אישית לעבר החלומות שלכם !

סדנה אישית

סדנה אישית אחד על אחד עם עדי חמאל, למיקסום הידע ומיקוד פרקטיקה אישית בזמן הסדנה. 4 מפגשים בהם תהפכו לגרסה הטובה ביותר שלכם ! עם ידע פיננסי נרחב ושיטות מיוחדות למקסם את הכסף והרווחים שלכם ! נבין כיצד לפתח יחסים טובים עם כסף ותודעת שפע נרחבת! נפתח את הראש לתוכניות חדשות כאשר במפגש ה5 תקבלו תכנון פיננסי ותוכנית פרקטית אישית לעבר החלומות שלכם !

סדנה זוגית

מיועדת לזוגות מכל המינים וגם חברים וחברות טובות שרוצים לפרוץ גבולות ביחד ! 4 מפגשים בהם נלמד איך ניתן לשלב בין השקעות ולבנות ביחד חלומות משותפים ואישיים ! תבינו את הכוח שבהשקעות ואיך נכון לנהל כסף, מה באמת חשוב לכם, ואיך ניתן להסתכל על החיים בזווית של עשירים ! סדנה מעצימה ועוצמתית שתגרום לכם למקסם רווחים ולהיפתח ליזמות אישית וזוגית אמיתית! נפתח את הראש לתוכניות חדשות כאשר במפגש ה5 תקבלו תכנון פיננסי ותוכנית פרקטית אישית לעבר החלומות שלכם !

למי הסדנאות שלנו מתאימות?

  • לכל מי שרוצה להתפתח ולעוף קדימה על החיים שלו
  • לכל מי שמאמין שיש שפע שמחכה רק לו
  • לכל מי שנחוש לעשות שינוי מהותי בחייו

 

למי הסדנאות לא מתאימות?

  • למי שרוצה להתעשר מהר
  • למי שאין את הנחישות להתחיל להניע פעולות
  • למי שלא מוכן להשקיע בעצמו
תרשים לניהול תקציב אישי לדוגמא

ייעוץ לכלכלת המשפחה עם בונוסים שיעזרו לכם לצמוח

  • בניית תוכנית השקעות בהתאמה אישית לך במתנה. שווי הבונוס: 1500 ₪
  • ליווי סוכן פנסיוני צמוד ברגע סיום הסדנה לכל החיים במתנה, שגם אם סטיתם מהדרך, נחזיר אתכם לדרך המלך להצלחה בטוחה! שווי הבונוס: 2500 ₪

רוצים להתחיל בתהליך יחד איתי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים הנכונים עבורכם.