קניית דירה ללא הון עצמי

לקנות דירה בישראל הוא חלום לרבים מאיתנו, במיוחד לזוגות צעירים. אך כשמדובר במשכנתא, הבנקים מציבים דרישה להבאת החל מ-25 אחוזים מערך הדירה כהון עצמי.

בימים אלו, עם עליית מחירי הדירות ויוקר המחיה, לחסוך 25 אחוזים הון עצמי נדרשת מסירות והתמדה רבה. בפועל, זה נראה כמעט בלתי אפשרי ומפחית את הסיכויים של הזוגות להגשים את החלום שלהם ולקנות דירה בארץ.

אבל כיום, ישנם דרכים שונות לקניית דירה ללא הון עצמי.

משכנתא ללא הון עצמי

נתחיל מההתחלה, מה זה משכנתא?

משכנתא היא סוג של הלוואה בנקאית שניתנת לצורך קניית נכס נדל"ן, כמו בית או דירה. במשכנתא, הבנק מעניק ללווה סכום כספי גדול, עד 75 אחוז מערך הדירה על מנת לסייע לו לקנות את הנכס ולפרוע את התשלומים במשך תקופה מסוימת (לרוב מספר שנים).

כאמור, השלב הראשון כדי לקנות דירה בישראל כרוכה בלקבל משכנתא מהבנק. התנאי של הבנקים בישראל הוא להביא מימון של 25 אחוזים מערך הדירה ואת השאר הבנק ישלים. לדוגמא, אם אתם מעוניינים לרכוש דירה בשווי מיליון ש"ח תצטרכו להביא כהון עצמי 250,000 אלף שקלים.

כדי להביא הון עצמי ישנם שתי דרכים עיקריות:

א. לחסוך במשך שנים את הסכום הנדרש.

ב. להשיג 100 אחוז משכנתא ללא הון עצמי.

איך משיגים משכנתא ללא הון עצמי?

ניתן לגשת לבנק אחד ולקבל הלוואה לכל מטרה שתרצו. לאחר מכן, תוכלו להגיע לבנק אחר ולהשתמש בהלוואה שקיבלתם כהון עצמי, כדי לקבל את המשכנתא. והנה השגתם תמיכה של 100 אחוזים מהבנק לקניית הדירה הראשונה שלכם.

ליווי אישי עד קניית הדירה ללא הון עצמי

אנו בחברת עדי פיננסים עזרנו לעשרות לקוחות מרוצים לקבל את המשכנתא המתאימה להם. המחלקה המיוחדת שלנו למשכנתאות מתמחה בהתאמה של המשכנתא לצרכים וליכולות הפיננסיות שלכם. אנו מבטיחים לספק לכם את המשכנתא עם התנאים הכי טובים והריביות הכי משתלמות, כדי שתוכלו לקבל את התמיכה הכי טובה בקניית הנכס הרצוי.

אנו נלווה אתכם מא' ועד ת' ונדאג לאינטרסים הכלכליים שלכם, אצלנו לא תהיו לבד. יחד נגיע עד רכישת הדירה הראשונה שלכם.

 

רוצים להתחיל בתהליך יחד איתי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים הנכונים עבורכם.