מחשבון ריבית דריבית של עדי פיננסים

מחשבון ריבית דריבית

מתלבטים בין כמה אפיקי השקעה? בודקים פיקדונות וחסכונות בין הבנקים? יצרנו את מחשבון ריבית דריבית במיוחד בשבילכם. ככה תדעו כמה כסף תרוויחו בדיוק. בלי להסתבך בחישובים.

מה זה ריבית דריבית?

איינשטיין אמר פעם: "ריבית דריבית היא הפלא השמיני בתבל. מי שמבין זאת, מרוויח. מי שלא – משלם". אז מה זה בעצם ריבית דריבית ולמה היא כל כך חשובה? נמחיש זאת באמצעות דוגמא: בן אדם לוקח מאה אלף שקלים ומשקיע אותם בחיסכון עם עשרה אחוזי ריבית בשנה, אחרי שנה יהיה לאותו בן אדם מאה ועשרה אלף שקלים. אם אותו בן אדם ישאיר את עשרת האלפים שהם הריבית על מאה אלף השקלים אז בשנה השנייה הוא מרוויח עשרה אחוזים על מאה ועשרה אלף שקלים ולא על מאה אלף השקלים, שהם ה"ריבית דריבית". ולמה זה כל כך חשוב? כי מי שמבין זאת ישאיר כמה כסף שהוא יכול באותו החיסכון, כדי שגם הכסף החדש יעבוד בשבילו וככה הוא ירוויח יותר.

מה עושה מחשבון ריבית דריבית?

אז מה בעצם עושה מחשבון הריבית שלנו? בדקתם באיזה פקדון או השקעה אתם רוצים להשקיע, ראיתם את אחוזי הריבית המוצעים לכם אבל אתם רוצים לדעת בדיוק עם כמה כסף תצאו משם. בדיוק פה אנחנו נכנסים לתמונה. במחשבון שלנו תוכלו לבצע חישוב ריבית דריבית. בהתחלה תכניסו את סכום ההפקדה הראשוני, לאחר מכן תכניסו את סכום ההפקדה החודשי, אם אין תוכלו להזין 0. לאחר מכן תזינו את גובה הריבית השנתית באחוזים המוצעת לכם, לבסוף תכניסו את מספר שנות ההפקדה. מיד המחשבון יחשב לכם את סך הכל החיסכון העתידי שלכם ואת הרווח.

מי צריך להשתמש במחשבון ריבית?

מי שרוצה לבצע חישוב ריבית דריבית או כל מי שמתלבט אם לפתוח חיסכון להשקעה חדש, וגם מי שרוצה לדעת כמה כסף הוא יצבור לאחר מספר שנים של השקעה. לפעמים אנו רוצים לדעת באיזה מסלול יותר כדאי להשקיע- האם פיקדון? חיסכון? אולי אגרת חוב? אנחנו בעדי פיננסים כאן כדי לעזור לכם למקסם את הרווחים ולהגיע לכמה שיותר הצלחות עם כמה שפחות טעויות.

חשבו את ההשקעה העתידית שלכם:

סכום הפקדה ראשוני*
סכום הפקדה חודשי*
מספר שנות הפקדה*
ריבית שנתית באחוזים*
דמי ניהול מהפקדה
*אחוז דמי הניהול שירדו מכל הפקדה
דמי ניהול מצבירה
אחוז דמי הניהול שירדו בכל שנה מהסכום שנצבר
סה"כ חיסכון עתידי:
כולל הפקדות ורווחים (לפני הוצאות דמי ניהול)
סכום הפקדה כולל:
הסכום שהופקד בפועל, לא כולל רווחים
סה"כ רווח:
הרווח שנצבר מעבר למה שהופקד
דמי ניהול מהפקדה:
דמי ניהול מצבירה:

אין לראות במחשבון תחליף לייעוץ פיננסי. טל״ח