ייעוץ משכנתאות

כיום, רוב האנשים המתכננים לקנות נכס חוסכים את כספם למטרת הון עצמי למשכנתא, אבל לפעמים שוכחים את הדבר החשוב ביותר לפני הקניה – יועץ משכנתאות. יועץ משכנתאות הוא הכתובת הראשונה שצריך לפנות אליה לפני קבלת המשכנתא וקניית הדירה. אצלנו, במחלקת ייעוץ משכנתאות נדאג למשכנתא הטובה ביותר עבורכם.

יועץ משכנתאות

למה צריך לקחת יועץ משכנתאות?

נתחיל מההתחלה, לקיחת משכנתא היא ההלוואה הגדולה ביותר שאדם ממוצע לוקח בכל חייו. כדי לקחת את המשכנתא בצורה המיטבית ביותר עם התנאים הכי טובים תהיו חייבים לקחת יועץ משכנתאות. ייעוץ משכנתאות יכול לחסוך עד מאות אלפי שקלים במשך כל החיים. אנחנו בעדי פיננסים, נקיים משא ומתן חזק מול הבנקים – למענכם ועבורכם. האינטרס של יועץ משכנתאות הוא שתיקחו את המשכנתא המשתלמת והטובה ביותר עבורכם.

ייעוץ משכנתאות

ייעוץ משכנתאות הינו תהליך מומלץ ביותר בדרך ללקיחת המשכנתא. יועץ משכנתאות יישב איתכם ויבין את הצורך שלכם והאינטרס הכלכלי שלכם. ייעוץ משכנתאות ייבנה מכמה שלבים ומפגשים בהתאם ללקוח.

הון עצמי למשכנתא

בישראל כדי לקנות דירה הקונה צריך להביא הון עצמי למשכנתא, ההון עצמי למשכנתא צריך להוות כ25 אחוזים מערך הנכס, ואת שאר ערך הדירה (עד כ75 אחוזים) המשכנתא מהבנק יכולה לממן. אחרי שהשגתם את ההון עצמי למשכנתא אתם צריכים לפעול באופן מחושב, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. אנחנו נדאג ונעזור לכם לקבל את ההצעות למשכנתאות הטובות ביותר. לפעמים אנשים רוצים "לחסוך" ביועץ משכנתאות ולאורך השנים מגלים את הטעות ומפסידים עשרות ומאות אלפי שקלים.

 

ייעוץ משכנתאות

מחזור משכנתא

מי צריך לעשות מחזור משכנתא? מחזור משכנתא עושה מי שרוצה לשנות את תנאי הריבית מול הבנקים, להחליף מסלול או לשנות את תקופת ההחזר של המשכנתא.

צריכים למחזר את המשכנתא? הגעתם למקום הנכון. אנחנו מתמחים בזה. יועץ משכנתאות שלנו יבדוק את התנאים האופטימליים ביותר מול הבנקים, ויקיים מולם משא ומתן עד לקבלת ההצעה הטובה ביותר והנכונה ביותר – עבורכם.

ליווי אישי צמוד עד קבלת המשכנתא

אנחנו בעדי פיננסים מאמינים בליווי אישי צמוד של יועץ משכנתאות, עד קבלת המשכנתא. אצלנו במחלקת ייעוץ משכנתאות נלווה אתכם מא' ועד ת', מהרגע שנכנסתם למשרד שלנו ועד קבלת המשכנתא. אנחנו נפעל לפי האינטרסים הכלכליים שלכם. אצלנו לא תהיו לבד לרגע בכל התהליך.

רוצים להתחיל בתהליך יחד איתי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים הנכונים עבורכם.